Przedszkole
Dzieci w naszym przedszkolu uczą się poznawać i rozumieć otaczający nas świat i jego kulturę, aktywnie uczestniczą w życiu rodziny i społeczności.
Klub Malucha
Najmłodsze dzieci w wieku od 1 do 3 lat zapraszamy do Klubów Malucha. Oferujemy obszerny zakres usług, które pomogą w rozwoju sprawności każdego malucha.
Publiczne przedszkole
Od 1 stycznia 2017 roku na ul. Bunscha 20 mamy Publiczne Przedszkole Smerfy. Czynne jest w godz.6.30 do 17.30.

Kilka słów o naszym przedszkolu

Nasze Przedszkole „Smerfy” działa od 2004 r., zapewniając dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. Swoją bogatą ofertę edukacyjną dopasowujemy do indywidualnych predyspozycji każdego dziecka, pozwalając mu poszerzać swoje umiejętności i zdolności. Wychowawcy dbają o harmonijny rozwój każdego dziecka, diagnozując jego uzdolnienia, a następnie rozwijając je podczas zajęć.

kid_playing

Nabór na rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do zapisu na rok szkolny 2017/2018 do Przedszkola i Klubu Malucha Smerfy.

DOFINANSOWANIE NA ROK RO17 W KLUBIE MALUCHA SMERFY:

portfolio_6

W roku 2017 Gmina Miejska Kraków kontynuować będzie udzielanie dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką Klubu Malucha Smerfy.

Dotacja (dofinansowanie) wynosić będzie 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem (do 5 godzin dziennie) Dotacja udzielana będzie w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 r. i od 1 września do 31 grudnia 2017 r.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Biura ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, Al. Powstania Warszawskiego 10, 31-526 Kraków - tel. 12 616-92-84, e-mail: bz.umk@um.krakow.pl

portfolio_6

DOFINANSOWANIE PROGRAMU MALUCH 2017:

W roku 2017 Urząd Wojewódzki kontynuować będzie dofinansowanie pobytu dzieci w Klubie Malucha Smerfy w wysokości 140 zł. miesięcznie.

Soboty w Smerfach

Serdecznie zapraszamy Rodziców do zapisu dzieci na zajęcia, które będą odbywać się w soboty w naszym przedszkolu w godz. 10.00-13.00.

Wszechstronne zajęcia obejmują:

• zabawy logorytmiczne
  • zajęcia rytmiczno-muzyczne
  • zajęcia plastyczno-manualne

Zapraszamy dzieci od 2,5 lat. Zapisy w kancelarii przedszkola:
    - koszt 20 zł/godz. ( pełne 3 godz. 50 zł.)

nanny

DOŁĄCZ DO NAS

Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola lub Klubu Malucha już dziś