smerfy@przedszkolesmerfy.com.pl
Przedszkole
Dzieci w naszym przedszkolu uczą się poznawać i rozumieć otaczający nas świat i jego kulturę, aktywnie uczestniczą w życiu rodziny i społeczności.
Klub Malucha
Najmłodsze dzieci w wieku od 1 do 3 lat zapraszamy do Klubów Malucha. Oferujemy obszerny zakres usług, które pomogą w rozwoju sprawności każdego malucha.
Publiczne przedszkole
Od 1 stycznia 2017 roku na ul. Bunscha 20 mamy Publiczne Przedszkole Smerfy. Czynne jest w godz.6.30 do 17.30.

Kilka słów o naszym przedszkolu

Nasze Przedszkole „Smerfy” działa od 2004 r., zapewniając dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. Swoją bogatą ofertę edukacyjną dopasowujemy do indywidualnych predyspozycji każdego dziecka, pozwalając mu poszerzać swoje umiejętności i zdolności. Wychowawcy dbają o harmonijny rozwój każdego dziecka, diagnozując jego uzdolnienia, a następnie rozwijając je podczas zajęć.

kid_playing

Nabór na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy do zapisu na rok szkolny 2018/2019 do Przedszkola i Klubu Malucha Smerfy.

DOFINANSOWANIE NA ROK 2018 W KLUBIE MALUCHA SMERFY:

portfolio_6

W roku 2018 Gmina Miejska Kraków kontynuować będzie udzielanie dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką Klubu Malucha Smerfy.

Dotacja (dofinansowanie) wynosić będzie 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem (do 10 godzin dziennie) Dotacja udzielana będzie przez cały 2018 rok.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Biura ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, Al. Powstania Warszawskiego 10, 31-526 Kraków - tel. 12 616-92-84, e-mail: bz.umk@um.krakow.pl

portfolio_6

DOFINANSOWANIE PROGRAMU MALUCH 2018:

W roku 2018 Urząd Wojewódzki kontynuować będzie dofinansowanie pobytu dzieci w Klubie Malucha Smerfy w wysokości 150 zł. miesięcznie.

DOŁĄCZ DO NAS

Zapisz swoje dziecko do naszego przedszkola lub Klubu Malucha już dziś